1984 YILINDAN BERİ AKTİF OLARAK FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ TECRÜBELİ KADROSU İLE BİRLİKTE GÜNÜMÜZE KADAR GELMİŞTİR.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ESNAFLAR MÜHENDİS VE METAHHİTLER VE İŞ ADAMLARININ GÜVENİNİ KAZANMIŞ REFERANS SAĞLAM BİR ŞEKİLDE KENDİNDEN EMİN ADIMLARDA ,YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR

Amacımız; tecrübemizle birlikte MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’nin sürekliliğini sağlayacak KALİTE’de ürünler sunmak temel ilkemizdir.
Bu amaçla;

  • Şirketimiz gelişen ulusal ve uluslararası teknik ve teknolojiyi takip ederek bu paralelde oluşabilecek müşteri taleplerini zamanında tespit ederek bu beklentileri karşılayacak ürünler sunacaktır.
  • Yurtiçi ve yurtdışı resmi teknik standartları kabul ederek pazara sunulan ürünün standartlarda öngörülen teknik spesifikasyonlara sahip olmasını garantileyecektir.
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla,kalitede sürekliliğin sağlanması,ürün ve süreçlerin iyileştirilmesi,maliyetlerin düşürülmesi hedeflenmiştir.
  • Yurtiçi ve yurtdışı satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ve müşteri işbirliğimizde süreklilik sağlanarak müşterimizden gelen bilgiler doğrultusunda kaliteye yön verilecektir.
  • Şirket Yönetimi Müşteri memnuniyeti’nin sürekliliğini sağlamayı,bu esaslar doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemi’nde sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarını destekleyecektir.